Do 31.12. nabizíme dopravu ZDARMA na veškeré výdejní místa Zásilkovny po České Republice. Použíjte kód: Vánoce2019 Poslední den pro objednání s doručením před Vánocemi je 18.12.

Cheap Monday

Výsledek obrázku pro cheap monday logoCheap Monday založila parta kluků, kteří si nejdříve otevřeli ve Stockholmu second hand. Obchod měl otevřeno i o víkendech, prodával obnošené ale i nové denimové věci za vyšší cenu. Tím vznikl nápad založit svůj vlastní brand. Denimové džíny, které jsou velmi kvalitní avšak za přijatelnou cenu. Za tu dobu se značka velmi rozrostla a dnes se může pochlubit produkty pro pány i dámy, ale i doplňky.

Filozofií značky je i udržitelnost. K výrobě produktů používá organickou bavlnu. Organická bavlna vyžaduje méně vody, pěstuje se bez použití chemických pesticidů a hnojiv. Podle výměny textilií má výběr organické bavlny potenciál využívat o 71% méně vody, o 62% méně energie a může snížit dopad klimatu o 46% ve srovnání s tradiční bavlnou. Dalšími materiály, které Cheap Monday používá je recyklovaný polyester a recyklovaná bavlna.

450
7451450745

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.