Otevřené pozice

ASISTENT/KA PRODEJE

Hledáme výpomoc asistent/ky prodeje na několik hodin týdně/denně v naší prodejně. Hledáme motivovanou osobu do našeho malého týmu pokud možno s předchozí zkušenosti s prodejem módy.

Pracovní náplň:

  • Poradenství zákazníkům
  • Maloobchodní prodej našeho sortimentu
  • Práce s PC – pokladnou a hotovostí, obsluha platebního terminálu
  • Příjem zboží a jeho kontrola, vystavování
  • Práce s e-shopem – příprava objednaného zboží, objednání svozu, případně komunikace se zákazníky přes email nebo telefon.
  • Další administrační úkoly dle potřeby

Požadavky:

  • Předchozí zkušenost s prodejem/práci v obchodě
  • Dobrá komunikační angličtina
  • Čeština na úrovní rodilého mluvčí
  • Přátelskost, komunikativnost, pozitivní přístup
  • Ochota a zájem naučit se novým věcem
  • Zájem o ekologické módě výhodou
  • Dobré znalosti práci na PC
  • Časová flexibilita
  • Občasná práce o víkendech, svátcích.

Co nabízíme:

  • Práce v mladém mezinárodním kolektivu
  • Příjemné a moderní prostředí na Vinohradech
  • Možnost kariérního růstu na pozici vedoucí prodejny
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zaměstnanecké slevy na zboží
  • Práce na DPP nebo DPČ, práce vhodná i jako dlouhodobá brigáda pro studenty.

V případě vašeho zájmu o pozici, prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu, pokud možno v anglickém jazyce, včetně aktuální fotografie na info@ecofashionlabels.com

Těšíme se na vaše odpovědi.

Tým Eco Fashion Labels.

STÁŽ - MARKETING A E-COMMERCE SPECIALISTA (S NĚMČINOU A /NEBO ČEŠTINOU)

Náplň stáže:

  • Vývoj digitálních marketinkových strategii pro Facebook, Instagram, Google Ads dohromady s marketingovým týmem.
  • Management e-shopu – přidání a aktualizace produktů do eshopu, překlady.
  • Zkoumání nových trendů v průmyslu a nové příležitosti pro zvýšení online příjmů a branding
  • Vyřízení e-shop objednávek
  • Analýza prodeje a marketingu
  • Sledování a analýza online chování zákazníků a použitelnost webu
  • Průzkum trhu - identifikace nových prodejních a marketingových kanálů, kontaktování potenciálních spolupracovníků a influencerů.

Požadavky:

  • Vzdělání v oboru
  • Kreativní a proaktivní přístup
  • Angličtina
  • Němčina nebo čeština na úrovni rodilého mluvčí
  • Dobré organizační schopnosti
  • Schopnost pracovat s různými úkoly ve všech oblastech podnikání.
  • Stáž se musí uskutečnit v rámci povinné součásti studijního programu na vysoké škole. Dohoda o prostředkování stáže se podepisuje s univerzitou.

Nabízíme:

  • Délka stáže - 3 až 6 měsíců (dle domluvy)
  • Flexibilní datum nástupu
  • Lokalita: Praha, Česká Republika. Naše kancelář se nachází na stejné adrese jako naše prodejna v živé čtvrti na Vinohradech.
  • Zaměstnanecké slevy po celé době stáže.
  • Tato stáž je neplacená s možnosti trvalého zaměstnání po jejím skončení.

Pošlete svůj životopis a motivační dopis na info@ecofashionlabels.com